Zespół muzyczny z Warszawy Muzokracja

Zespół muzyczny Muzokracja został założony w 2008 roku w Warszawie. W skład zespołu Muzokracji wchodzi pięciu doświadczonych muzyków grających od wielu lat na instrumentach muzycznych. Jesteśmy zgranym, warszawskim zespołem coverowym grającym polskie i zagraniczne przeboje. Naszą ofertę muzyczną kierujemy do osób planujących wesele, klubów muzycznych,którym zależy na profesjonalnej oprawie muzycznej, gwarancji występu na żywo, a także udanej zabawie. Od przeszło 9 lat zaufało nam wiele osób w kraju, powierzając nam oprawę muzyczną wesel, balów, wieczorów tanecznych i biesiad. Zapraszamy do naszego studia muzycznego, w którym mogą Państwo na żywo posłuchać naszych występów. Repertuar utworów na wesele stale poszerzamy, wedle Państwa życzenia wszystko jest do uzgodnienia, tak aby wyjątkowy dzień zaślubin Młodej Pary pozostawił na zawsze miłe wspomnienia. Poza weselami regularnie mogą nas Państwo spotkać w jednym z największych klubów z muzyką weselną w Warszawie - w Clubie Wesele przy ulicy Żurawiej (róg Parkingowej).

Idealny zespół na wesele

wyłacznie na żywo

Znana wokalistka

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

Doskonała zabawa oczepinowa

Skład warszawskiego zespołu na wesele Muzokracja

Jesteśmy zgranym zespołem muzycznym z Warszawy, a każdy z członków zespołu posiada bogate doświadczenie muzyczne i sceniczne.

Olga

Wokalistka

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Muzyka jest dla niej pasją, bez której nie wyobraża sobie życia. Z wielką przyjemnością zaśpiewa na waszym weselu.

Bogdan

Gitara basowa, wokal

Współzałożyciel zespołu muzycznego Muzokracja. Jego zainteresowanie muzyką zaczęło się we wczesnych latach szkolnych. Próbował gry na różnych instrumentach, by ostatecznie i całkowicie poświęcić się grze na gitarze basowej. Zainspirowany brzmieniem muzyki Toto oraz The Beatles założył z kolegami swój pierwszy zespół. W dalszym etapie swojej drogi muzycznej występował m.in. z Robertem Chojnackim.

Mateusz

Instrumenty klawiszowe, akordeon

Nauczyciel muzyki, absolwent studiów na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej w Rzeszowie

Irek

Perkusja

Ukończył szkołę muzyczną drugiego stopnia w Warszawie. Wieloletni nauczyciel gry na perkusji. Posiada bogate doświadczenie muzyczne i sceniczne.

Adam

Gitarzysta, wokal

Mimo, że nie zajmuje się muzyką zawodowo poświęca jej każdą wolną chwilę. Już od szkoły średniej grał i śpiewał w zespołach zarówno komercyjnych jak też rockowych. Komponował i pisał teksty. Jeden z jego utworów kilkanaście lat temu gościł przez kilka tygodni na pierwszym miejscu lokalnego Radia Siedlce (link do piosenki : https://www.youtube.com/watch?v=quVAeNxUCqM ). Jego możliwości wokalne i instrumentalne, pozwalają mu na swobodne poruszanie się w każdej stylistyce.

Andrzej

Gitarzysta

Muzykuje prawie od 20 lat. Ukończył szkołę muzyczną 1 i 2 stopnia w Legnicy w klasie Fagotu. Jednak ostatecznie "osaczyła" go gitara i śpiew:) Lider jednych z najlepszych coverowych zespołów The Liverpool-the beatles live, oraz Czerwone Teksasy-piosenki Czerwonych Gitar. Wspomaga gitarowo i wokalnie Muzokrację. Uwielbia rocka, rockendrolla. W swoim życiu zagrał ponad 1000 koncertów. To żadna tajemnica- Muzyka jest dla niego najważniejsza:)